-8%










Штабелер гідравлічний 1000 кг 2500 мм штабелер для складу палетний штабелер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штабелер гідравлічний 1000 кг, 2500 мм висота підйому, стійкі ніжки
Застосування ручного штабелера зі стійкою ніжкою. Спеціально розроблені опорні ніжки та підстава противаги дозволяють використовувати штабелер для введення вантажів особливого розміру, де можуть заважати ноги основи, і водночас покращують стабільність.

Характеристики:
- Вантажопідйомність (кг): 1000
- Тип роботи: Гідравлічний
- Габаритні розміри ДхШхВ (мм): 1655х860х1835
- Висота вил min (мм): 90
- Висота підйому max (мм): 2500
- Довжина вил (мм): 1100
- Зовнішня ширина вил: 170
- Відстань між вилами (внутрішнє) (мм): 550
- Радіус розвороту min (мм): 1400
- Колісна база (мм): 1140
- Центр ваги (мм): 500
- Кількість коліс (шт): 2
- Кількість підвилочних роликів (шт): 2
- Маса (кг): 300

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Штабелер |
| Тип штабелера | Ручний |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 2500 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 300 кг |
| Розміри вил | |
| Довжина вил | 1100 мм |
- Ціна: 58 999 ₴

