




Стрічкова шліфмашина 1800 Вт Kraft&Dele KD545-Z Настільна стрічкова шліфувальна машина
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічкова шліфувальна машина Точило Kraft&Dele KD545-Z 450 Вт
- Це професійний інструмент 2 в 1 потужністю 450 Вт.
- Дана модель призначена для сухих робіт в області шліфування, заточування і очищення різних видів ріжучих інструментів, ножів, насадок, металевих деталей, ключів та інших інструментів і предметів.
- Прилад відрізняється високою якістю виготовлення, виготовлений за новітніми технологіями на основі перевіреного дизайну. Така конструкція забезпечує тривалий термін служби пристрою, точність роботи і відсутність вібрації.
- Диски виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву. У набір також входить іскрозахисний прозорий захисний кожух, що дозволяє виконувати точну роботу, не турбуючись про своє здоров'я, забезпечуючи безпеку та комфорт використання.
- Шліфувальна машина дуже універсальна, в тому числі завдяки використанню шліфувального диска та абразивної стрічки. Пристрій здатний досягати 2950 обертів за хвилину.
- Невеликі розміри і вага полегшують транспортування пристрою, а кріпильні отвори, що виділяються після закручування, забезпечують нерухоме надійне розташування інструменту на робочому місці.

Характеристики:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD545-Z
- Напруга: 230В
- Потужність приладу : 450 Вт
- Швидкість обертання стрічки: 900 об/хв
- Швидкість холостого ходу: 2950 об/хв
- Розмір диска: 150 х 12,7 х 20 мм
- Зернистість диска: 36
- Розмір стрічки: 686 х 50 мм
- Зернистість стрічки: 80
- Розміри пристрою з упаковкою: 44x38x24 см
- Розміри: (В x Ш x Д): приблизно 30 x 30 x 25 см
- Вага: 7,4 кг
Комплект
- Настільна шліфувальна машина KD545-Z
- Щит 150 х 12,7
- Стрічка
- Кріплення, пластикові протектори
- Посібник користувача
- Гарантія 12 місяців
- Оригінальна упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft & Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 0.45 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Тип верстата | Точильний |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
- Ціна: 3 700 ₴






