




Дриль ударний Bosch Professional GSB 13 RE 600 Вт, Швидкозатискний патрон
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль ударний Bosch Professional GSB 13 RE 600 Вт, Швидкозатискний патрон
GSB 13 RE Professional являє собою компактний мережевий 1-швидкісний універсальний ударний дриль початкового рівня. Легка конструкція всього 1,8 кг і вузький корпус підвищують зручність керування та маневреність. Він також особливо міцний, включаючи міцний металевий швидкозатискний патрон. Ударний дриль дає професійні результати за оптимальну ціну.
- Ударний дриль Bosch Professional GSB 13 RE використовується для роботи з деревом та металом, можна зробити отвори у бетоні та цеглі.
- Регульована кількість обертів.
- Дриль оснащений реверсом.
- Обмежувач глибини свердління допоможе зробити серію однакових отворів.
- Auto-Lock дозволяє зафіксувати шпиндель і швидко замінити насадку.
- Дриль має захист від перевантаження.

Характеристики:
- Номінальна споживана потужність: 600 Вт
- Свердлильний патрон: Швидкозатискний патрон
- Напруга, електрична: 230 В
- Діаметр шпинделя: 43 мм
- Патрон: 1/2"-20 UNF
- Частота обертання на холостому ходу, перша передача: 0 – 2.800 об/хв
- Потужність віддачі: 301 W
- Кількість ударів холостого ходу: 0 – 44.800 хв.-1
- Номінальний обертальний момент: 1,8 Н·м
- З'єднувальне різьблення свердлильного шпинделя: 1/2"-20 UNF
- Діапазон затиску свердлильного патрона, мін./макс.: 1,5 – 13 мм
- Вага: 1,8 кг
Цей інструмент призначений для свердління бетону, каменю та цегляної кладки.
Максимальний діаметр свердління:
- 25 мм в дереві;
- 10 мм в металі;
- 15 мм в цеглі;
- 13 мм в бетоні.
Комплект поставки: Дриль; 3 x свердла по бетону (8/6/5 мм); Додаткова рукоятка; Обмежувач глибини; Картонна коробка.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 1.8 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 44800 уд/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.21 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
- Ціна: 2 159,26 ₴


