




Будівельний пилосос ASAKA ASVC25L 2200Вт, 25л, Вбудована розетка
Будівельний пилосос ASAKA ASVC25L 2200Вт, 25л, Вбудована розетка
ПРОМИСЛОВИЙ ПИЛОСОС ASVC25L - надзвичайно корисний і універсальний пристрій, який чудово працюватиме в майстерні, гаражі та вдома.
Промислові пилососи призначені для видалення бруду, пилу, відходів і пролитої рідини за допомогою створеного негативного тиску. Зібрані відходи видуваються в мішок або бак для подальшої утилізації. Процес прибирання за допомогою пилососа простий, і промислові пилососи стали невід’ємною частиною багатьох будинків, гаражів, садів і підприємств.
- СУХІ ТА ВОЛОГІ РОБОТИ
- ПОТУЖНИЙ ДВИГУН 2200 Вт
- ФІЛЬТР HEPA БАГАТОРАЗОВИЙ
- ФІЛЬТР ШЕЙКЕР
- ВБУДОВАНА ЕЛЕКТРИЧНА РОЗЕТКА
- ФУНКЦІЯ ПОДУВУ
- БАГАТОРАЗОВИЙ МІШЕЧНИЙ ФІЛЬТР БАГАТОРАЗОВИЙ
- 25-ЛІТРОВИЙ БАК ІЗ НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ
- ВСМОКТУВАЛЬНА ТРУБА 1,5 МЕТРА
- ТЕЛЕСКОПІЧНА МЕТАЛЕВА ТРУБА
- КАБЕЛЬ ЖИВЛЕННЯ 4,5 МЕТРА
- НАБІР ЩІТОК І ПРИСОСОК
- ВИСОКА ЯКІСТЬ
- МІЦНІ ТА ДОВГОВІЧНІ МАТЕРІАЛИ
- ЕРГОНОМІЧНИЙ І ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

- Живлення: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Потужність двигуна: 2200 Вт
- Потужність всмоктування: 20 кПа
- Ємність бака: 25 л
- Довжина всмоктувальної труби: 1,5 м
- Довжина кабелю: 4 .5 м
- Рівень захисту: IPX4
Електрична розетка
Вбудована розетка, розташована у верхній частині кришки пилососа, використовується для підключення електроприладдя та інструментів. Його можна використовувати, наприклад, з шліфувальною машиною для штукатурки, шліфувальними машинами по дереву та іншими електроінструментами з виходом для відведення пилу.
Герметичний вимикач
Герметичний перемикач, який використовується в пилососі, дозволяє уникнути його поломки через потрапляння пилу або вологи.
HEPA фільтр і шейкер фільтра
Фільтр Hepa ефективно захищає двигун від пошкоджень. Фільтр можна безпечно мити під проточною водою, що робить його універсальним, оскільки його можна використовувати багаторазово. Пропонована модель пилососа також оснащена шейкером фільтра. Ми можемо очистити брудний фільтр, натиснувши спеціальну кнопку кілька разів, що допоможе відновити максимальну потужність всмоктування пилососа.

Легкодоступна зливна пробка
Пилосос призначений для сухої та вологої роботи. Додатково для зручності використання в нижній частині бака встановлена пробка для зливу води.
Довговічні матеріали
Верхній корпус і нижня основа виготовлені з надзвичайно міцного пластику, який не тільки стійкий до механічних пошкоджень, а й до зносу і шкідливих зовнішніх факторів.
25-літровий бак виготовлений з нержавіючої сталі, що особливо корисно при роботі у вологому стані. Надійні і міцні кліпси захищають від випадкового відкриття бака.
Комплексне оснащення
Гнучка труба та телескопічна металева труба, що кріпляться до пилососа, у поєднанні з наконечниками для різних застосувань становлять комплексне рішення для кожної майстерні, гаража та домогосподарства.
Практичні рішення
Коли пристрій знаходиться в стані спокою, шнур живлення можна обернути навколо великої ручки, що разом з коліщатками на нижній основі також полегшить перенесення та маневрування пилососом.
Фіксатор всмоктуючого шланга захистить його від випадкового витягування. База також має місця для зберігання аксесуарів пилососа, тому все буде під рукою в одному місці.


- Гнучка всмоктуюча труба
- Телескопічна труба
- Насадка для підлоги
- Щілинна насадка
- Насадка-щітка
- Комплект коліс
- HEPA фільтр
- Рукавний фільтр
- Посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asaka |
| Країна виробник | Польща |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція видування | Так |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Матеріал бака | Метал |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 3 249 ₴





