




Машина полірувальна 2600W, 230 В Kraft&Dele KD1726 Машина полірувальна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина Kraft&Dele KD1726 2600Вт, 180мм
Полірувальна та шліфувальна машина KD1726 виготовлена з високоякісних матеріалів і має дуже ефективний двигун потужністю 2600 Вт . Ідеально підходить для полірування пофарбованих поверхонь і всіх видів інших полірувальних або шліфувальних робіт з деревом і металом.
- Потужний двигун потужністю 2600 Вт
- Швидкість обертання до 3800 об/хв
- Плавне регулювання швидкості
- Ергономічна рукоятка

Характеристики:
- Виробник: KRAFT&DELE
- Модель: KD1726
- Живлення : мережа, 230В
- Діаметр полірувального диска: 180 мм
- Потужність двигуна: 2600 Вт
- Швидкість обертання: 500-3800 об / хв
- Регулювання швидкості: ТАК
- Ваги: 2,5 кг
Полірувальник значно полегшує та прискорює полірування. Апарат має плавне регулювання швидкості 500-3800 об/хв . Полірувальник ідеально підходить для обробки матеріалів різної форми і для важкодоступних місць. Після встановлення відповідного шліфувального або ріжучого елемента пристрій також можна використовувати для шліфування та піскоструминної обробки поверхні металевих елементів або інших матеріалів.
СКЛАД НАБОРУ:
- ПОЛІРУВАЛЬНИК KD1726
- Полірувальний диск
- Спеціальний ключ
- Оригінальна упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 913 ₴






