




Пряма шліфувальна машина 270 Вт Kraft Dele KD10750 Шліфмашина пряма (гравер)
Гравер Kraft&Dele KD10750 270 Вт, Комплект 40 елементів
Використовуючи мультишліфувальну машину та широкий вибір аксесуарів, ви можете свердлити, шліфувати та чистити.
Регулювання швидкості забезпечує адаптацію робочої швидкості до типу оброблюваних матеріалів. Гравер - ідеальний пристрій для роботи в майстернях: шліфування, гравірування, полірування, фрезерування, ювелірна, моделювальна та хобі.
- - Висока якість виконання за доступною ціною
- - Контроль швидкості!
- - Комплект 40 елементів
- - Універсальне використання
- - Всі металеві елементи загартовані!

- Тип - міні/мультишліфувальна машина
- Потужність - 270 Вт
- Напруга - 230 В 50 Гц
- Швидкість - 8000-35000 об/хв
- Аксесуари - 40 штук
- Розмір - 0,8-3,2 см
- Регулювання обертання: Так
Набір містить 40 елементів, завдяки яким ви зможете підібрати потрібний для роботи наконечник. Усе в практичній упаковці.
Проста конструкція і невеликі розміри пристрою гарантують зручність і надійність використання. Відрізняється високою точністю роботи.
Комплект:
• Міні болгарка-дриль 270W KD10750
• Набір аксесуарів 40 шт.
• Інструкція користувача
• Оригінальна упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Споживана потужність | 270 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 35000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розмір цанги | 3.2 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 1 358 ₴






