-15%
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486510519_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486510521_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5516673077_w449_h430_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486510523_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486510524_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486510519_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486510521_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5516673077_w449_h430_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486510523_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486510524_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW
Культиватор бензиновий Forte 1050G NEW колесо 10" — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів. та звичайних власників ділянок.
- Новий дизайн двигуна
- Панель на кермі
- Повітряний фільтр нового типу
- Ящик для інструментів на кермі

Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Ширина культивації: 1050 мм
- Глибина культивації: 300 мм
- Кількість передач вперед: 2
- Кількість передач назад: 1
- Модель двигуна: 170F 7,0 лс
- Об'єм двигуна: 212 см3
- Об'єм паливного бака: 3,6 л
- Охолодження: Повітряне
- Потужність: 7 к.с.
- Розмір коліс: 4.00-10
- Тип двигуна: Чотирьохтактний
- Тип живлення: Бензин
- Тип культиватора: Вертикальний
- Тип приводу: Редукторний
- Тип старту: Ручний
- Вага: 110
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
Розбірна фреза 2+1+1 (32 ножа) та колеса в комплекті

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 170F |
| Максимальна ширина обробки | 105 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 кг |
- Ціна: 24 449 ₴


![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 6](https://images.prom.ua/5486510526_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 7](https://images.prom.ua/5486510529_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 8](https://images.prom.ua/5486510531_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 9](https://images.prom.ua/5486510533_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 4.00-10 / 2 вперед, 1 назад / 7 к.с. / 1050 мм] Forte 1050G NEW, фото 10](https://images.prom.ua/5486510536_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)