-14%
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486510556_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486510557_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5517141302_w449_h430_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486510558_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486510559_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 2](https://images.prom.ua/5486510556_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 3](https://images.prom.ua/5486510557_w229_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 1](https://images.prom.ua/5517141302_w449_h430_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 4](https://images.prom.ua/5486510558_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 5](https://images.prom.ua/5486510559_w219_h209_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW
Культиватор бензиновий Forte 1350G NEW колесо 12" — потужне сучасне обладнання, призначене для обробки землі. Крім розпушування, він легко може усунути бур'яни, здійснити вологозбереження, підгортання. Також він може стати в нагоді при посіві або збиранні врожаю. Він є незамінним помічником як фермерів, і звичайних власників ділянок.
- Новий дизайн двигуна
- Панель на кермі
- Повітряний фільтр нового типу
- Ящик для інструментів на кермі
- Чавунний корпус редуктора
- Покращений масляний фільтр

Характеристики:
- Інструмент: Культиватор
- Ширина культивації: 1350 мм
- Глибина культивації: 300 мм
- Кількість передач вперед: 2
- Кількість передач назад: 1
- Модель двигуна: 177F 9,0 к.с.
- Об'єм двигуна: 270 см3
- Об'єм паливного бака: 6, л
- Охолодження: Повітряне
- Потужність: 9 к.с.
- Розмір коліс: 5.00-12
- Тип двигуна: Чотирьохтактний
- Тип живлення: Бензин
- Тип культиватора: Вертикальний
- Тип приводу: Редукторний
- Тип старту: Ручний
- Вага: 150
- Гарантія: 1 рік
- Країна походження: Китай
Розбірна фреза 3+1+1 (40 ножа) та колеса в комплекті

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | 177F |
| Максимальна ширина обробки | 135 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Черв'ячний редуктор |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 270 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 кг |
- Ціна: 30 629 ₴


![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 6](https://images.prom.ua/5486510560_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 7](https://images.prom.ua/5486510562_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 8](https://images.prom.ua/5486510563_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 9](https://images.prom.ua/5486510564_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)
![Культиватор бензиновий [Колеса: 5.00-12" / 2 вперед, 1 назад / 9 к.с. / 1350 мм] Forte 1350G NEW, фото 10](https://images.prom.ua/5486510567_w100_h100_kultivator-benzinovij-kolesa.jpg)