-9%










Неодимовий магніт 100 кг Kraft&Dele KD10417 Неодимовий магніт
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неодимовий магніт Kraft&Dele KD10417 до 100 кг + карабін мотузка
Підйомний магніт - виготовлений з комбінації неодиму, заліз. Використання неодимових магнітів: двигуни, генератори, електронні пристрої, динаміки, мікрофони, іграшки, магнітні захвати, магнітні сепаратори, намагнічувачі води та інші.
- Потужний та надійний
- Легкий та зручний у використанні
- Безпечний для роботи
- Довговічність

Характеристики:
- Вантажопідйомність: 100 кг
- Діаметр: 66 мм
- Висота: 28 мм (з кільцем 68 мм)
Ці магніти створюють дуже сильне магнітне поле, яке перетворюється на високу притягальну силу. Товщина стінки корпусу підібрана відповідно до розміру магніту, щоб якомога більша сила притягання поверталася до відкритої площини магніту. Застібка-гачок дозволяє швидко від'єднати магніт від набору в будь-який момент. Це особливо важливо для проблемних знахідок. Але це також дозволяє нам швидко змінити набір.
Комплектація:
- Підйомний магніт KD10417
- Мотузка
- Карабін
Комплектація може змінюватися залежно від партії
Застосування:
- Витягування старовинних монет із дна річки
- Знаходження загублених інструментів у колодязі
- Підняття металевих труб із водойми
- Закріплення металевих тросів на будівельному майданчику
- Витягування автомобільних деталей із затопленої території
- Збирання розсипаних цвяхів після будівництва
- Знаходження та очищення гайок і болтів на майданчику після ремонту
- Пошук старовинної зброї у водоймах
- Витягування металевих прикрас із піску на пляжі
- Ловля металевих деталей, які впали у вентиляційний отвір
- Пошук важких сталевих частин на дні озера
- Кріплення інструментів
- Витягування металевих предметів із важкодоступних місць
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вид магніту | Постійний |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Форма магніту | Шайба |
| Діаметр | 66 мм |
| Висота | 28 мм |
| Сила зчеплення | 100 кг |
| Корозійна стійкість | Висока |
- Ціна: 799 ₴






