




Культиватор бензиновий 2.5 к.с 300 мм 2500 об/хв Kanwod
Культиватор бензиновий Kanwod 2.5 к.с 300 мм 2500 об/хв
Культиватор Green Tiger GT-G-LC139 - це потужний та надійний інструмент, який стане незамінним помічником у вашому городі.
- Потужний та надійний
- Легко впорається з будь-яким типом ґрунту
- Широкий захват культивації
- Регульована глибина культивації
- Зручний у використанні
- Безпечний
- Двигун: 4-тактний, Loncin
- Максимальна потужність 2.5 к.с.
- Ефективні енергетичні рішення: Так
- Номінальна швидкість: 2500 об/хв
- Паливний бак: 700 мл
- Масляний піддон: 300 мл
- Тип передачі: гвинтова
- Ширина захвату: 300 мм
- Глибина обробки: три налаштування: 90-100-140 мм
- Регулярні оберти двигуна
- Запуск: ручний - за допомогою буксира
- Матеріал корпусу: сталь
- Діаметр колеса: 14,5 см
- Вага: 29кг
Потужна, з ефективним двигуном Loncin OHV потужністю 2.5 к.с. та контролем глибини. Ви зможете швидко та легко підготувати ґрунт до посіву, заощаджуючи дорогоцінний час, зусилля та паливо. Ви можете зручно увімкнути привід, безпечно рухатися вперед і регулювати швидкість. Чавунні втулки є синонімом потужної міцності та зносостійкості. Вони гарантують високу зносостійкість, мають відмінну термостійкість і зменшують вібрації. Чавунна втулка вирішує проблему заклинювання двигунів і забезпечує плавний і приємний хід на довгі роки.
Наш культиватор розроблений для максимальної ефективності, дозволяючи перекопувати ґрунт швидше і з меншими фізичними зусиллями. Ідеально підходить для різноманітних садових завдань, від підготовки грядок до посіву до аерації ґрунту на великій ділянці. Покращений карбюратор і камера управління на культиваторі дозволяє точно подавати паливо і повітря в камери згоряння. Покращує ефективність і збільшує потужність культиватора. На бензиновому мотоблоці Kanwod можна зручно регулювати частоту обертання двигуна та керувати ним за допомогою керма. Ви можете вибрати між більш швидкою роботою і рухом вперед або повільним обертанням для більш твердого ґрунту.
Вам також буде зручно вмикати привід ножа з керма. Встановіть важіль швидкості на необхідну швидкість, потягніть за важіль приводу і починайте копати. Ось так просто. Висока швидкість обертання означає швидке та ефективне перекопування ґрунту. Заощаджує час та енергію під час роботи в саду. Двигун забезпечує більший крутний момент, покращену якість звуку та менший рівень шуму і вібрації. Загартовані леза з системою кріплення на поворотному валу. Кріпляться за допомогою зручних штифтів. Завдяки спеціальному вигину вони ще краще копають твердий ґрунт.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kanwod |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Максимальна глибина обробки | 14 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 14.5 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2500 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.7 л |
| Об'єм масляного бака | 0.3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 29 кг |
- Ціна: 5 399 ₴



