




Болгарка BOSCH GWS1400 125 мм, 1400 Вт( Гарантія 1 рік)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 16:00 поїдуть в цей день, всі замовлення, що оформлені після 16:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
:
Кутова шліфувальна машина BOSCH GWS1400 :
Кутова шліфувальна машина Bosch GWS 1400 - професійна шліфувальна машина на яку встановлюється 125 мм диски для різних цілей, таких як шліфування, різання, пиляння і кварцування відповідних матеріалів: кольорові метали, дерево, пластик і камінь. Потужність двигуна цієї болгарки становить 1400 Вт. Захисний кожух легко регулюється і сам по собі стійкий до випадкового провертанню з запобіжником осьового обертання. Завдяки ергономічній формі корпусу з нею зручно звертатися. Оснащена стабілізатором обертів, для утримання конкретної кількості оборотів в хвилину навіть при навантаженнях.
Характеристики :
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1400.0 (Вт) |
| Максимальна кількість оборотів | 11000.0 (об/хв) |
| Максимальний діаметр диска | 125.0 (мм) |
| Вага | 2.3 (кг) |
Комплект поставки BOSCH GWS1400 :
- Болгарка BOSCH GWS1400
- Рукоять
- Коробка
- Захисний кожух
- Ключ




| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | Bosch |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 403,80 ₴






