-19%


Полірувальна машина Makita 9227CB ! 1200Вт, Гарантія 1 рік
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Добрий день, дорогі клієнти!
Інтернет-магазин Online Tochka під час карантину продовжує роботу в звичайному режимі.
Відправка Новою поштою працює за стандартним графіком
Кол-центр працює у звичайному режимі з 9:00 до 18:00
Всім міцного здоров'я! І бережіть себе!
Переваги нашого інтернет магазину:
Гарантія 1 рік на весь електроінструмент (гарантійний талон заповнений належним чином)
Відправлення зі складу в день замовлення (Всі замовлення, які були оформлені сьогодні до 14:00 поїдуть в цей день, все що оформлені замовлення після 14:00 поїдуть на наступний день!)
Замовлення без ризику : Немає передоплати, Ви нічим не ризикуєте! Сплачуйте після огляду на відділенні пошти
Доставка здійснюється новою поштою та УКРПОШТОЮ
:
Полірувальна машина Makita 9227CB :
Володіє відмінними робочими характеристиками, але і зручна в роботі. Вага інструменту невеликий – всього 3 кг, при цьому габаритна довжина – 470 мм Невеликий ергономічний корпус робить роботу комфортною, а для максимальної зручності і надійного захоплення інструменту передбачена кільцеподібна рукоятка. Фіксація кнопки пуску дозволяє виконувати тривалі безперервні роботи.
Характеристики :
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Споживана потужність | 1200.0 (Вт) |
| Максимальна кількість оборотів | 3000.0 (об/хв) |
| Максимальний діаметр диска | 180.0 (мм) |
| Вага | 3.1 (кг) |
| Гарантійний термін | 12 (міс) |
| Харчування | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального паперу | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
Комплект поставки Makita 9227CB :
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 149 ₴

